Upcoming MatchGembo Borgerhout vs Wanty Gent Hawks/14 maart 2020 - 20:30/Sporthal Luysbekelaar

Wanty Gent Hawks – BBC Geel HSE A

Wanty Gent Hawks – BBC Geel HSE A

20:15

Samenvatting

Details

Datum Tijd League Seizoen Fulltime
1 februari 2020 20:15 Beker van Vlaanderen 19/20 90'

Court

Sportarena Tolhuis

Resultaten

TeamTUitslag
Wanty Gent Hawks96Win
BBC Geel HSE A83Loss

Wanty Gent Hawks

# Speler Positie PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
4Stijn StevensGuard1000000000000000000
5Sam VerstraeteGuard000000000000000000
6Thomas MeiremanGuard000000000000000000
7Joeri VermoesenForward500000000000000000
8Maxime VerspeetenGuard700000000000000000
9Gregory DepooterForward1200000000000000000
10Anthony ChadaForward1700000000000000000
11Joren VermoesenForward800000000000000000
12Laurent LhoteGuard000000000000000000
13Boris PenninckCenter2300000000000000000
14Robin MestdaghForward1400000000000000000
 Totaal 9600000000000000000

BBC Geel HSE A

Positie PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000
PTS
96
0
REB
0
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
0
0
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
PF
0
0

KO FT