Upcoming MatchWanty Gent Hawks – BBC Geel HSE A/18 August 2020 - 20:15/Tolhuis Sportarena

BC Guco Lier vs Wanty Gent Hawks

BC Guco Lier vs Wanty Gent Hawks

14:00

Recap

Artikel uit het Laatste Nieuw, editie Gent-Wetteren,
17/02/2020

“Belangrijkste is dat we wonnen”
Laurent Lhote – Gent Hawks

Op het veld van Lier kon Wanty Gent Hawks zondagmiddag winnen met 86-96. En dat betekende de veertiende zege voor de Gentenaars. Aan de rust was de stand 43-46.

“We begonnen goed aan de partij”, vindt Laurent Lhote. “Aan het einde van de eerste helft was alles in evenwicht en hadden we drie punten voorsprong. Nadien konden we verder uitlopen, tot wel 20 punten, waarvan we er op het einde nog tien overhielden. Het was dus een beetje jojo, maar het belangrijkste is vooral dat we zijn gewonnen. De manier waarop maakt niet echt uit. En als we wedstrijden blijven winnen, dan kunnen we bovenin meedraaien.

Er is een kloofje met de ploegen onder de top vijf, maar we merken dat iedereen tegen ons supergemotiveerd blijft. Het zijn ook gevaarlijke matchen tegen ploegen zoals Lier.

Zij hebben niets te verliezen en wij wel uiteraard. Zij willen stunten en wij moeten laten zien dat we beter zijn. We hebben met andere woorden gedaan wat we moesten doen. En dan zeker uit. Daar zijn we dus tevreden over.” (SVOD)

Details

Date Time League Season Full Time
16 February 2020 14:00 Top Division 1 - Men 19/20 90'

Court

Sporthal Stadspark

Results

TeamTOutcome
BC Guco Lier86Loss
Wanty Gent Hawks96Win

BC Guco Lier

Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
 000000000000000000

Wanty Gent Hawks

# Player Position PTS REB AST STL BLK FGM FGA FG% 3PM 3PA 3P% FTM FTA FT% OFF DEF TO PF
4Stijn StevensGuard400000000000000000
7Joeri VermoesenForward800000000000000000
9Gregory DepooterForward1600000000000000000
10Anthony ChadaForward000000000000000000
11Joren VermoesenForward1300000000000000000
12Laurent LhoteGuard200000000000000000
13Boris PenninckCenter1700000000000000000
 Total 6000000000000000000
PTS
0
96
REB
0
0
AST
0
0
STL
0
0
BLK
0
0
FGM
0
0
FGA
0
0
FG%
0
0
3PM
0
0
3PA
0
0
3P%
0
0
FTM
0
0
FTA
0
0
FT%
0
0
OFF
0
0
DEF
0
0
TO
0
0
PF
0
0

KO FT